ÖVRIGT / Diverse / Kannor 5522184
nr 552 2184
Kannor
3st, 1800-tal
Kondition: den största med gammal lagning
Utrop:
100 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 november 2008
kl 20:12:05
100 kr
250 kr
300 kr
200 kr
350 kr
500 kr
450 kr
550 kr
700 kr